نور مورد نیاز پیله حوله ای:

 این گیاه باید در شرایطی نگهداری شود که در معرض مستقیم تابش نورخورشید نباشد زیرا تابش مستقیم نور خورشید به آن سبب پژمردگی و فاصله افتادن بین ساقه های گیاه میشود. به همین دلیل بهترین فضای نگهداری این گیاه مکانهای نیمه سایه است.

آبیاری مورد نیاز پیله حوله ای:

 آبیاری گیاه پیله آ به فصل نگهداری آن بستگی دارد. این گیاه رطوبت را دوست دارد اما نباید از آبیاری سنگین با حجم بالای آب برای آبیاری استفاده کرد. به طور کلی در فصل تابستان و محیط گرم هر دو روز نیاز به آبیاری دارد ودر فصل زمستان هر سه یا چهار روز بایستی که آبیاری صورت گیرد.

کوددهی و تغذیه پیله حوله ای:

 برای رشد بهتر گیاه بایستی از کودهای مخصوص گیاهان استفاده کرد. مناسب ترین کودهای مورد استفاده کودهایی هست که به شکل مایع در بازار وجود دارند و باید از مراکز مجاز خریداری شود همچنین نباید از کودهای قوی استفاده کرد. زمان کود دهی به شرایط گیاه بستگی دارد اما هرماه باید کوددهی به گیاه صورت گیرد ولی زمانی که گیاه به خواب زمستانی میرود نیازی به کوددهی نیست.

خاک مورد نیاز پیله حوله ای:

 از خاک مناسب زه کشی شده برای این گیاه باید استفاده کرد مهمترین خاک مورد استفاده برای پیله نقره ای خاک برگ سبک و استفاده از پرلیت است.

دمای نگهداری پیله حوله ای:

 برای رشد مناسب گیاه از دمای 20 تا 25 درجه میتوان بهره برد هرچند که این گیاه در دمای 15 یا کمترهم میتواند دوام بیاورد اما برای رشد بهتر باید از دمای بالاتری برخوردار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *